blog.testowka.pl

Banana Scrum 2.0

opublikowany przez 03, Kwi, 2010, w kategoriach Praca, Scrum, Zarządzanie

I oto nadeszła ta wiekopomna chwila – nasze (Code Sprinters) autorskie narzędzie do zarządzania projektami w metodyce Scrum – Banana Scrum deczekało się wersji 2.0!

Banana Scrum to narzędzie w pełni przystosowane do wymogów Scrum. Aplikacja ta jest idealnym narzędziem nie tylko dla doświadczonych zespołów scrumowych ale także dla tych początkujących. Przejrzystość oraz nazewnictwo zgodne nomenklaturą Scrum pozwalają bardzo szybko poprzez praktykę przyswoić podstawowe zasady Scrum. Oprócz podstawowych funkcjonalności jak Pruduct Backlog, Sprint Backlog, Sprint Planning posiada ono także kilka innych bardzo przydatnych ficzerów jak na przykład Timeline View – ekran, który pozwala w bardzo przystępny sposób zobrazować dotychczasowy przebieg prac nad projektem, a także rozplanować w czasie przyszłe zadania. Do tego wszystkiego za jeden z killer ficzerów można śmiało uznać synchronizacje działań użytkowników w czasie rzeczywistym – zmiany przez nich dokonywane są od razu widoczne na ekranach pozostałych użytkowników – jest to niezwykle przydatne podczas pracy w rozproszonych zespołach.

Jako współtwórca tego narzędzi i pasjonat zwinnych metodologii muszę nieskromnie stwierdzić, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty 😉

Co tu dużo pisać – zapraszam do przeglądania wersji demonstracyjnej: demo.bananascrum.com.


Skomentuj