blog.testowka.pl

Ekscytująca jakość

opublikowany przez 21, Maj, 2012, w kategoriach Inne

Już w najbliższą sobotę (26 Maja 2012) w Gliwicach będę miał przyjemność wziąć udział w wydarzeniu Quality Excites. Wydarzenie w całości poświęcone jest szeroko rozumianej jakości – to główny powód dlaczego warto wziąć w nim udział, kolejny to fakt, że wstęp jest darmowy!

Tego typu inicjatywy cieszą mnie niezmiernie – wreszcie ktoś dostrzega, że jakość to nie tylko testowanie ale także np. usability aplikacji. Dzięki takim wydarzeniom powoli zaczyna się głośno mówić w naszym o jakości i o tym jak jest ona ważna w dobie szybko działającej konkurencji, która tylko czeka na nasze najdrobniejsze nawet potknięcie.

Jakość oprócz sfery wizualnej to także możliwość szybkiego i łatwego rozwijania i wytwarzania oprogramowania. Czasy, gdy software pakowany był w pudełka i dostarczany do klienta pocztą (nie-elektroniczną) na kilku dyskietkach już dawno minęły – zmiana wymagań w dziedzinie oprogramowania jest czymś zupełnie naturalnym. Mało tego – to właśnie możliwość szybkiego dostosowywania się (także dostosowywania naszego oprogramowania) do rynku jest krytycznym czynnikiem sukcesu organizacji wytwarzających i korzystających z oprogramowania. O tym, a także o innych aspektach współczesnego wytwarzania oprogramowania będę miał przyjemność opowiadać na zakończenie konferencji – serdecznie zapraszam. Z pewnością będzie też wiele ciekawych rozmów w kuluarach – czekam z niecierpliwością.

Więcej informacji o wydarzeniu i formularz rejestracyjny znajdziecie na qualityexcites.pl.


1 Trackback or Pingback for this entry

Skomentuj