blog.testowka.pl

(Nie do końca) darmowe szkolenie Scrum

opublikowany przez 17, Wrz, 2013, w kategoriach Agile, Scrum

FREE BEER

Serdecznie zapraszam wszystkich na darmowe szkolenie zatytułowane: „Mity i problemy w Agile – mity o Scrum”, które będę prowadził.

Szkolenie odbędzie się w Krakowie 04.10.2013 – więcej szczegółów oraz rejestracja na stronie www.agileszkolenia.pl.

Za udział w szkoleniu nie musicie nic płacić – jest jednak pewien haczyk.

Szkolenie to organizujemy z Code Sprinters dla społeczności. Poświęcam swój czas na przygotowanie, przeprowadzenie oraz promocję warsztatów. Code Sprinters sponsoruje wszystkie opłaty związane z organizacją szkolenia.

Jedyne czego oczekujemy od Was to, to że w zamian za 8 godzin udziału w szkoleniu poświęcicie 8 godzin swojego czasu dla społeczności.

Przy rozpoczęciu szkolenia podpiszemy umowę w której będzie napisane, że w zamian za udział w szkoleniu zobowiązujecie się poświęcić 8 godzin swojego czasu na rzecz społeczności Agile/Scrum lub innej podobnej, działającej w Waszej okolicy. Umowa będzie sporządzona w jednym egzemplarzu – dla Was. Podpiszemy się na niej – zarówno Ty jak i ja.

Jak to wywiążecie się z umowy – to już zależy od Was. Może na przykład zorganizujecie kolejne spotkanie BYOP? Może sami poprowadzicie jakiś warsztat w tej formie?

Pamiętajcie, że gdy już poświęcicie swoje 8 godzin to możecie w zamian oczekiwać od tych, którzy z tego czasu skorzystali dokładnie tego samego. W ten sposób wkrótce razem zbudujemy coś naprawdę wielkiego!

W ten sposób chcemy sprawić, by więcej osób nie tylko uczestniczyło w wydarzeniach organizowanych przez społeczności takiej jak na przykład BYOP, Agile Warsaw czy ALE Kraków, ale także by pojawili kolejni aktywni członkowie tych społeczności, którzy dadzą coś od siebie.

Cały pomysł zapożyczyłem od Jaume Jornet (@JaumeJornet)- który z powodzeniem aktywizuje społeczność Agile w Barcelonie.


2 Comments for this entry

3 Trackbacks / Pingbacks for this entry

Skomentuj