blog.testowka.pl

ALE 2014 w Krakowie!

opublikowany przez 07, Sty, 2014, w kategoriach Agile, ALE

Bbyd9tuIYAAMY2xJakiś czas temu wspomniałem o tym, że staraliśmy się o organizacje Agile Lean Europe Un-Conferencje w 2014 roku w Krakowie. I… Udało się!

Kraków i my zostaliśmy wybrani na organizatorów następnej edycji konferencji. Wybór został dokonany w oparciu o Wasze głosy oraz, prezentacje i zaangażowanie lokalnych organizatorów. Zarówno z pierwszym jak i drugim nie mieliśmy problemów. Wręcz zdeklasowaliśmy rywali, którzy sami stwierdzili, że nasza propozycja prezentuje się najlepiej i wszyscy zrezygnowali z konkurowania z nami.

Na zdjęciu powyżej ekipa organizatorów ALE 2014 (a przynajmniej ta część ekipy, która zjawiła się na spotkaniu) na pierwszym spotkaniu organizacyjnym. Obecnie trwają prace nad poszukiwaniem odpowiedniej lokalizacji oraz opublikowana została ankieta dotycząca terminu konferencji (najpewniej będzie to sierpień 2014 – pytanie tylko które dokładnie dni). Myślę, że postępami w przygotowaniach będę się chwalił na bieżąco.

ALE 2014 to międzynarodowa „anty-conferencja” – jest w całości organizowana przez ochotników, a jej program jest dynamicznie kreowany przez uczestników. Jeśli jesteście zainteresowani pomocą i macie trochę wolnego czasu i energii to dajcie znać na maila. Więcej o ALE pisałem tutaj.


1 Comment for this entry

 • bilim

  You are so interesting! I don’t think I have read anything like that before.
  So great to discover another person with some unique thoughts on this topic.
  Really.. thank you for starting this up. This site is one thing that
  is required on the internet, someone with a bit
  of originality!

2 Trackbacks / Pingbacks for this entry

Skomentuj